Jeden týždeň do výplaty a vy potrebujete pôžičku? Žiaden problém!Patríte k tej skupine Slovákom, ktorých mesačná mzda dosahuje len minimálnu mzdu? Aj keby ste k nej nepatrili, každému sa môže stať, že jeho mesačné útraty presiahnu mesačné rezervy, pretože sa stane niečo čo idylickú situáciu naruší. Či už ide o nízkorozpočtový (niekedy aj vysoko rozpočtový) pokazený mobilný telefón alebo pokazené auto, každá z týchto položiek si žiada okamžité riešenie, pokiaľ sa napríklad nemôžete do práce dostať nijak inak len autom. Na všetky prípady mysleli bankové aj nebankové spoločnosti, ktoré vám poskytnú pôžičky pred výplatou.

Samozrejme, banková pôžička pred výplatou bude mať na získanie tejto pôžičky vyššie nároky než taká nebankové. S nebankovými spoločnosťami môžete ľahko natrafiť na žiadosť bez dokladovania príjmu. Alebo taká možnosť podať žiadosť bez registra by vám určite v bankovej spoločnosti nebola umožnená.

Každá spoločnosť má výhody aj nevýhody. Ale zvýšenú úrokovú sadzbu možno v prípade pôžičky pred výplatou očakávať ako pri nebankových, tak aj pri bankových spoločnostiach. Aby sme vás ušetrili zbytočne zdĺhavého hľadania, odporúčame vám stránku, kde je pôžička do výplaty jednoznačne najrýchlejšia a najvýhodnejšia. Prečo? Pretože spolupracuje len s overenými a serióznymi poskytovateľmi akýchkoľvek pôžičiek.

Čo mi môže ponúknuť?

Tento typ úveru sa delí podľa toho, akú sumu žiadateľ potrebuje a za aký čas ho potrebuje. Vo všeobecnosti je podľa tohto delenia k dispozícii možnosť ihneď a rýchla pôžička do výplaty. Pozrime sa na nich bližšie.

  1. Ihneď

Ihneď je pre tých žiadateľov, ktorí potrebujú peniaze skutočne expresne. Pôžička pred výplatou ihneď je poskytované predovšetkým nebankovými spoločnosťami, ktoré si nepotrebujú overovať skoro nič z toho, čo im pri žiadosti vypíšete (identitu overujú telefonicky) alebo aj nie (nezapisujete napríklad bankovú minulosť). Dokáže vám už do 10 minút po schválení žiadosti poskytnúť až do 500 eur! Niekedy to môže trvať aj dlhšie, ale doba odosielania nepresahuje 24 hodín.

Čo sa týka doby splatnosti takejto pôžičky pred výplatou, počítajte s niekoľkými dňami, maximálne s 3 mesiacmi. Navyše, ak by ste si chceli požičať prvýkrát od spoločnosti Ferratum alebo Pôžičkomat, pôžička vám bude umožnená bez úroku! To znamená, že ak nastane doba splatenia, zaplatíte len toľko, koľko ste si požičali.

Okrem toho si môžete vybrať, akým spôsobom chcete, aby vám schválená pôžička bola odoslaná. Najrýchlejšia metóda je určite na účet. Pomalšou metódou je odoslanie peňazí šekom, kedy aj napriek tomu, že ide o pôžičku pred výplatou ihneď, budete musieť čakať na peniaze aj 4 dni.

Je dostupná aj v týchto variantoch: bez registra a bez dokladovania príjmu.

Mnoho nebankových spoločností nepozerá do registra dlžníkovBez registra

Pôžička pred výplatou bez registra je vhodná pre tých, ktorí už mali nejakú pôžičku, ale mali problémy s jej splácaním. Tento fakt zapríčinil, že sa tieto osoby dostali na čiernu listinu bankových / nebankových spoločností, tzv. registra. Nečistá banková minulosť zapríčiní, že pri nasledujúcej žiadosti bude mať takáto osoba veľké problémy so schválením žiadosti o pôžičku. Do registra nazerajú všetky bankové spoločnosti. Bez registra je výhradne záležitosťou nebankových spoločností, ktoré nebudú nazerať na žiadateľovu bankovú minulosť, hlavne pri pôžičke pred výplatou do 500 eur.

Bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu je vhodná pre tých žiadateľov, ktorí majú nízky príjem a ktorého dokladovanie by viedlo k neakceptovaniu žiadosti o pôžičku. Nebanková pôžička pred výplatou bez dokladovania príjmu je výnimočná v tom, že príjem skutočne nemusíte dokladovať, hoci budete musieť uviesť približný mesačný príjem, no ten nikto nebude overovať.

  1. Rýchla

Rýchla spôsob má tú výhodu, že poskytuje vyššie sumy. Môžete si s ňou požičať až do 6 000 eur. No na rozdiel od metódy ihneď budete musieť počítať napríklad s dokladovaním príjmu. Rýchla pôžička do výplaty cez nebankové spoločnosti takisto nenazerá, resp. by nemala nazerať do registra. Splatnosť môže byť až 84 mesiacov (podľa toho, od koho si chcete požičať).

Schvaľovací proces a odosielanie peňazí trvá zväčša dlhšie. Celý proces môže trvať aj cez jeden týždeň. Ak vás peniaze až tak nesúria a potrebujete vyššiu čiastku, tak je skutočne tou správnou voľbou. Neponúkne Vám odpustenie úroku, avšak pri vyšších požičaných sumách s dobou splatnosti nad 12 mesiacov môžete natrafiť na jedno alebo viacero bezplatných odkladov splátok.

Najrýchlejšie je vybavovanie cez internetAko o ne najjednoduchšie požiadať?

O pôžičky do výplaty možno požiadať štyrmi spôsobmi: osobným stretnutím (hlavne v bankovej spoločnosti, lebo len málo nebankových spoločností má kamennú pobočku), telefonicky, cez internet (online) alebo cez sms. Povenujme sa hlavne posledným dvom metódam.

Online spôsob žiadosti

Žiadosti online patria k jednému z najrýchlejších a najneosobnejších spôsobov žiadania. Tým, že pri žiadosti nie ste prítomný fyzicky zachovávajú vašu anonymitu. Žiadosť cez internet máte vypísanú do 5 minút a odpoveď na online žiadosť je oveľa rýchlejšia, než v prípade sms. Takto online vám ponúkajú až 6 000 eur!

Sms spôsob

Sms spôsob patrí k pomalším metódam žiadania aj vyhodnotenia žiadosti, avšak nepotrebujete prístup na internet, čo sa môže hodiť hlavne tým, ktorí nepatria k poberateľom internetu. Sms pôžička pred výplatou vám ponúka do 500 eur, avšak na vyhodnotenie žiadosti treba počítať s niekoľkými dňami, podobne je to aj s odosielaním peňazí buď na účet alebo šekom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *